pracownicy kt

tytuł lub stopień naukowy imię nazwiskosort descending email funkcja lub stanowisko WWW telefon pokój
mgr inż. Edyta Biernacka biernacka@kt.agh.edu.pl doktorant +48 12 6173479 B9/009
dr inż. Piotr Boryło borylo@agh.edu.pl adiunkt +48 12 6174035 B9/303
dr inż. Jarosław Bułat kwant@agh.edu.pl adiunkt home.agh.edu.pl/kwant +48 12 6172616 B9/214
dr inż. Robert Chodorek chodorek@kt.agh.edu.pl adiunkt www.kt.agh.edu.pl/~chodorek/ +48 12 6174803 B9/3.16
dr hab. inż. Piotr Chołda piotr.cholda@agh.edu.pl adiunkt www.cholda.pl +48 12 6174808 B9/304
mgr inż. Jan Derkacz derkacz@kt.agh.edu.pl pracownik naukowy +48 12 6173967 B9/3.12
dr hab. inż. Jerzy Domżał jdomzal@kt.agh.edu.pl adiunkt www.kt.agh.edu.pl/~jdomzal +48 12 6172846 B9/308
lic. Sabina Drzewicka drzewicka@kt.agh.edu.pl pracownik administracyjny + 48 12 6173937 B9/2.03
mgr Joanna Dukat dukat@kt.agh.edu.pl pracownik administracyjny +48 12 6174804 B9/2.03
prof. dr hab. inż. Andrzej Dziech dziech@kt.agh.edu.pl profesor zwyczajny +48 12 6172616 D5/412
dr inż. Janusz Gozdecki gozdecki@agh.edu.pl adiunkt kt.agh.edu.pl +48 12 6174806 B9/309
dr inż. Jadwiga Górecka-Burkot burkot@kt.agh.edu.pl pracownik administracyjny +48 12 6173938 B9/3.17
dr inż. Michał Grega grega@kt.agh.edu.pl adiunkt +48 12 6173538 D6/309
mgr inż. Piotr Guzik guzik@kt.agh.edu.pl asystent guzik@kt.agh.edu.pl +48 12 6173938 B9/3.17
dr inż. Zbigniew Hulicki hulicki@kt.agh.edu.pl adiunkt www.kt.agh.edu.pl/~hulicki +48 12 617 34 34 B9/2.12
prof. dr hab. inż. Andrzej Jajszczyk jajszczyk@kt.agh.edu.pl profesor zwyczajny +48 12 6173739 D6/406
dr hab. inż. Lucjan Janowski janowski@kt.agh.edu.pl adiunkt +48 12 6174806 B9/48-06
mgr inż. Piotr Jurkiewicz piotr.jurkiewicz@agh.edu.pl doktorant kt.agh.edu.pl/~jurkiew B9/2.17
dr inż. Dawid Juszka juszka@kt.agh.edu.pl adiunkt +48 12 6173599 B9/311
dr inż. Andrzej Kamisiński andrzejk@agh.edu.pl adiunkt kt.agh.edu.pl/~kamisinski/ piątek godz. 16 30-17 30 lub po wcześniejszym uzgodnieniu B9/304
dr inż. Mirosław Kantor kantor@kt.agh.edu.pl adiunkt +48 12 6174037 B9/205
dr hab. inż. Paweł Korus korus@kt.agh.edu.pl adiunkt kt.agh.edu.pl/~korus/ +48 12 6173599 B9/3.11
mgr inż. Artur Kos kos@kt.agh.edu.pl asystent +48 12 6174036 B9/2.13
dr hab. inż. Katarzyna Kosek-Szott kosek@kt.agh.edu.pl adiunkt http://home.agh.edu.pl/~kks/index.html +48 12 617 35 38 B9/307
dr inż. Paweł Kułakowski kulakowski@kt.agh.edu.pl adiunkt kt.agh.edu.pl/~brus +48 12 6173967 B9/3.12
dr inż. Artur Lasoń lason@kt.agh.edu.pl adiunkt optilab.kt.agh.edu.pl +48 12 6174037 B9/2.05
dr hab. inż. Mikołaj Leszczuk miklesz@kt.agh.edu.pl adiunkt www.linkedin.com/in/miklesz +48 12 6173599 B9/311
dr hab. inż. Wiesław Ludwin ludwin@kt.agh.edu.pl profesor nadzwyczajny +48 12 6174809 B9/3.15
mgr inż. Krzysztof Łoziak loziak(at)kt.agh.edu.pl wykładowca +48126172852 B9/3.14
dr inż. Andrzej Matiolański matiolanski@kt.agh.edu.pl adiunkt kt.agh.edu.pl/~matiolanski/ +48 12 6173805 B9/313
dr hab. inż. Marek Natkaniec natkanie(at)kt(dot)agh(dot)edu(dot)pl kierownik katedry http://www.kt.agh.edu.pl/~natkanie +48 12 6173638 B9/202
dr hab. inż. Marcin Niemiec niemiec@kt.agh.edu.pl adiunkt kt.agh.edu.pl/~niemiec +48 12 6174803 B9/316
dr inż. Tomasz M. Orzechowski tomeko@agh.edu.pl (research only); erasm-kt@agh.edu.pl (students) starszy wykładowca +48 617 4036 B9/213
prof. dr hab. inż. Andrzej R. Pach pach@kt.agh.edu.pl profesor zwyczajny +48 12 6173937 D6/405
dr inż. Piotr Pacyna pacyna@kt.agh.edu.pl adiunkt kt.agh.edu.pl/~pacyna/ +48 12 6174815 B9/306
prof. dr hab. inż. Zdzisław Papir papir@kt.agh.edu.pl profesor zwyczajny www.kt.agh.edu.pl +48 12 6173937 D6/404
mgr Monika Pogoń pogon@kt.agh.edu.pl pracownik administracyjny +48 12 6174807 B9/204
mgr inż. Łukasz Prasnal prasnal(at)kt.agh.edu.pl asystent +48 12 6174040 B9/305
mgr Joanna Putała jputala@kt.agh.edu.pl pracownik administracyjny +48 12 6174807 B9/204
mgr inż. Norbert Rapacz rapacz@kt.agh.edu.pl asystent +48 12 6174039 B9/318
dr inż. Krzysztof Rusek rusek at kt point agh point edu point pl adiunkt galaxy.agh.edu.pl/~krusek/ +48 12 6174817 B9/216
mgr inż. Jacek Rząsa rzasa@agh.edu.pl wykładowca +48 12 6172852 B9/314
mgr inż. Grzegorz rzym rzym@agh.edu.pl asystent kt.agh.edu.pl/~rzym +48 12 617 4817 B9/216
inż. Michał Siedliński siedlinski@kt.agh.edu.pl pracownik techniczny 506024566 B9/215
dr inż. Marek Sikora blackhole@kt.agh.edu.pl adiunkt +48 12 6174816 B9/215
dr inż. Andrzej Staniszewski stanisze@kt.agh.edu.pl adiunkt +48 12 6174809 B9/315
dr inż. Stanisław Stoch stoch@agh.edu.pl starszy wykładowca +48 12 6173434 B9/212
dr hab. inż. Szymon Szott szott@kt.agh.edu.pl adiunkt home.agh.edu.pl/~szott/ +48 12 6173538 B9/307
dr inż. Andrzej Szymański szymans@agh.edu.pl adiunkt szyman@kt.agh.edu.pl +48 12 6174035 B9/303
mgr Dorota Ślósarczyk (Tischner) slosarczyk@kt.agh.edu.pl pracownik administracyjny +48 12 6174807 B9/204
Krystyna Trzyniec trzyniec@kt.agh.edu.pl pracownik administracyjny +48 12 6174878 D6/402
dr inż. Krzysztof Wajda wajda@kt.agh.edu.pl adiunkt +48 12 617 4815 B9/306
dr inż. Michał Wągrowski wagrowski@kt.agh.edu.pl adiunkt kt.agh.edu.pl/~mwagrow +48 12 6174039 B9/318
dr inż. Robert Wójcik robert.wojcik@kt.agh.edu.pl adiunkt kt.agh.edu.pl/~wojcik +48 12 6172846 B9/308
dr inż. Jacek Wszołek jwszolek@agh.edu.pl wykładowca +48 12 6172616 B9/214
prof. dr hab. inż. Tomasz P. Zieliński tzielin@kt.agh.edu.pl profesor zwyczajny +48 12 6174814 D6/408